loader

Hakkımızda

Hakkımızda

TDU Savunma Sistemleri A.S, Savunma Sanayinde Teknik Tekstil alaninda faaliyet gösteren bir firmadir. Bilinen tüm kesif ve gözetleme sensörleri ile tespit edilmeyi engelleyen tekstil ve türevleri ürünler üretilmektedir. Müsterileri ile çözüm ve proje ortagi olarak çalisan TDU Savunma, gelen talepleri hizli bir sekilde yenilikçi ürünleri karsilamaktadir.

TDU Savunma, askeri amaçli kullanilan görsel kamuflaj, yakin kizilötesi kamuflaj, radar ve termal koruma saglayan gizleme aglari, askeri araç ve mühimmatlar için koruyucu tekstil ürünleri, sisirilebilir sahte hedefler, çadir sistemleri, kompozit ve diger benzer ürünler üzerine uzmanlasmis olup MIL-STA-810G standardina uygun olarak üretim yapmaktadir.

NATO ve Milli Tesis Güvenlik Belgesi ile Üretim Izin Belgesi’ne sahip TDU Savunma, ürünlerine ait tüm operasyonlari kendi bünyesinde yapmaktadir.

Misyonumuz

Savunma Sanayiinde teknik tekstil alaninda ekonomik gelismeleri yakindan takip ederek çagin ilerisinde, yenilesimci ve çevik hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Yerli ve milli kimligimizle teknik tekstil sektöründe en çok tercih edilen çözüm ortagi olmak.

Stratejimiz

Savunma Sanayiindeki ihtiyaçlari ve Dünyadaki siyasi gelismeleri takip ederek sektörde proaktif oyuncu olmak.

Degerlerimiz

Proaktif olmak, paydas memnuniyeti, çalisan memnuniyeti, is güvenligi, çevre ve insana saygi.

Kabiliyetlerimiz

TDU Savunma, sahip oldugu uzman kadro ve üretim altyapisi sayesinde çözgü, örgü, tüm terbiye ve konfeksiyon islemlerini bünyesinde gerçeklestirerek yüksek performansli teknik tekstil ürünleri üretmektedir.

TDU Savunma, Savunma Teknolojileri alaninda genis kapsamda kullanilan görsel kamuflaj, yakin kizilötesi kamuflaj, radar ve termal koruma saglayan gizleme aglari, askeri araç ve mühimmatlar için koruyucu tekstil ürünleri, sisirilebilir sahte hedefler, kompozit ve diger benzer ürünler üzerine uzmanlasmis; sofistike ve önde gelen ürünleri yerli olarak üretmektir.

Politika

TDU Savunma olarak üretim faaliyetlerimizi gerçeklestirirken çalisanlarimizin, iliski kurdugumuz paydaslarimizin, içinde bulundugumuz toplumun ve ülkemizin çikarlarini en üst seviyeye tasimak temel amacimizdir. Bu baglamda kalite, çevre, is sagligi ve güvenligi politikamizi süreçlerimize entegre etmek ana prensibimizdir. Yol gösterici olarak kabul ettigimiz; ulusal, uluslararasi yasa, standartlar ve diger gereklilikler isiginda süreçlerimizi sürekli iyilestirecegimizi ve faaliyetlerimizi bu yasa ve standartlara uygun olarak gerçeklestirecegimizi taahhüt ederiz. Müsteri talep ve isteklerinde ürün ve servislerimizi sürdürülebilir mükemmellik ve sifir hata hedefi ile saglamaya çalisacagiz. Taseron/alt isverenlerimiz ve tedarikçilerimiz ile isbirligi içinde sisteme uygun ve gelisebilir olmayi amaçlamaktayiz.

Kalite

Sahip oldugumuz ve olacagimiz insan kaynaginin; kisisel ve mesleki gelisimi, sagliginin korunmasi için gerekli olan ihtiyaçlarin tespiti ve karsilanmasi önceligimiz olacaktir. Çevre, is sagligi ve güvenligi yasalarini göz önünde tutarak süreçlerimizi mükemmele ulastirarak, çalisanlarimiz, taseron/alt isverenlerimiz için en az risk faktörü ile çalisma ortami olusturmayi, yer aldigimiz çevrenin ve çalisanlarimizin korunmasini, iyilestirilmesini ve sürekli olarak gelistirilmesini saglamayi, çevre kirliligi ve is kazalarini önlemeyi, bunlari gerçeklestirirken de çalisanlarin katilim ve danisma hakkini göz önüne alacagimizi taahhüt ederiz. TDU Savunma, çalisanlarinin is sagligi ve güvenligini saglamak, yasanabilecek is kazalarini sifira indirmek ve meslek hastaliklari konularinda bilinci arttirmak amaciyla ISG çalismalarinin içsellestirilmesi için gerekli olan egitimleri düzenli olarak vermeye devam edecektir.

TDU Savunma “Kalite, Çevre ve Is Sagligi Güvenligi Politikasi”nda yer alan noktalarda çalisanlarin katilimi ile sürekli gelisim ve iyilesmenin saglanmasini yönetim tarafindan taahhüt etmektedir.

 

Kisisel Verilerin Korunmasi

6698 Sayili KVK Kanunu geregi hazirlanan KVKK Basvuru ve Kamera Aydinlatma Metni'ne asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

KVKK Basvuru

Kamera Aydinlatma Metni